';

Swissotel Tallinna restoranid kasutavad puurivabast süsteemist pärit kanade mune

13.11.2018

AccorHotels hotelligrupile ja Swissotel Tallinnale on olulised säästva ja kestva toimimise põhimõtted, mida hotell järgib ja arendab vastavalt programmile Planet 21.

Planet 21 on AccorHotels hotelligrupi poolt loodud säästva arengu programm, mille eesmärgiks on jagada infot ja propageerida jätkusuutlikkust hotellinduses. Programmi taktikaks on töötada ühiselt hotelli töötajate, klientide, partnerite ja kohalike kogukondadega loodust säästva hotellinduse nimel.

Programmi neli põhilist alustala, mida järgivad kõik hotelligruppi kuuluvad hotellid on:

  1. Laste turvalisuse ja seksuaalse ärakasutamise vastane võitlus – meile on oluline, et lastel meie ümber oleks hea ja turvaline kasvada. Selleks alustas Swissotel Tallinn koos Lastekaitseliidu ja politseiga koostööd laste turvalisuse ja seksuaalse ärakasutamise vastase programmiga WATCH;
  2. Jätkusuutlikkus – palume alati oma hotelli külalistel hotellitoas võimalusel korduv kasutada rätikuid ja voodipesu igapäevaselt mitte vahetada lasta;
  3. Ökodisain – kasutame oma hotellitubade koristustel ainult loodussõbralikke tooteid, mis ei kahjusta tervist;
  4. Tervislik ja jätkusuutlik toit – pakume oma restoranides ainult kõrgekvaliteetsest toorainest tehtud roogasid.

Vastutustundliku ettevõttena väärtustab Swissotel Tallinn ja selle alla kuuluvad restoranid lisaks keskkonna säästlikkusele ja jätkusuutlike tegevustele ka loomade õiglast kohtlemist. Nii kasutavad Swissotel Tallinna konverentsikeskuse ja restoranide köögid ainult puurivabast süsteemist pärit kanade mune.

Recommend
Share
Tagged in